Met de Melano Vivid Frozen Flake zettingen haal je een flinke dosis feestelijke sparkle in huis! Deze zettingen komen uit de speciale Melano Kerstcollectie en zijn echte blikvangers. In het midden schittert een centrale steen, verkrijgbaar in vijf verschillende kleuren. Daaromheen zitten marquisevormige CZ-steentjes in crystalkleur, die samen zorgen voor een sprankelend sneeuwvlokachtig effect.
De Frozen Flake heeft een formaat van 11 mm en is verkrijgbaar in drie kleuren plating. Zo kies je gemakkelijk de uitvoering die het beste bij jouw sieraden past.
Wil je eens iets anders proberen? Plaats een Frozen Flake zetting op de Melano Vivid Ring Vola. De dubbele band met crystalkleurige CZ-steentjes vormt een feestelijke combinatie met deze sprankelende zetting. Perfect voor de feestdagen, maar natuurlijk ook leuk als je gewoon zin hebt in wat extra glitter!
Filter "*NEW* zettingen frozen flake" op onderstaande filters
-
Prijs
- € 40,00 en meer (5)
-
Fabrikant
- Melano (5)





