Beste bezoeker,
I.v.m. onze vakantie worden er tussen 26-07-2026 en 02-08-2026 geen bestellingen verzonden. Uiteraard kunt u wel bestellen en worden uw producten zo spoedig mogelijk na deze tijd door ons aan u verzonden.
Veel winkel plezier!
Team Flow.
De Melano Twisted Gem Clover zettingen zijn stijlvolle zettingen in de vorm van een klavertje vier en maken deel uit van de populaire Melano Twisted collectie. Deze zettingen staan symbool voor geluk en elegantie en vormen een verfijnde toevoeging aan iedere sieradencombinatie.
De Clover zettingen zijn verkrijgbaar met vier verschillende edelstenen, elk met hun eigen kleur, uitstraling en karakter. Hierdoor is er altijd een variant die past bij jouw persoonlijke stijl, of je nu kiest voor een subtiele en tijdloze look of juist een opvallend accent. Door de natuurlijke eigenschappen van de edelstenen is ieder exemplaar uniek.
De zettingen zijn afgewerkt met een mooi, verfijnd randje dat de edelsteen elegant omlijst en zorgt voor een luxe en verzorgde uitstraling. Dankzij het verwisselbare Twisted-systeem combineer je deze Clover zettingen moeiteloos met verschillende Melano ringen, waardoor je eenvoudig kunt variëren en jouw sieraad steeds een nieuwe look geeft.
Filter "zettingen gem clover" op onderstaande filters
-
Prijs
- € 30,00 en meer (4)





