Beste bezoeker,
I.v.m. onze vakantie worden er tussen 26-07-2026 en 02-08-2026 geen bestellingen verzonden. Uiteraard kunt u wel bestellen en worden uw producten zo spoedig mogelijk na deze tijd door ons aan u verzonden.
Veel winkel plezier!
Team Flow.
De Kosmic by Melano Shaped Gem oorbellen zijn echte blikvangers met een artistieke uitstraling. Het ontwerp heeft een organische vorm van ongeveer 27,5 x 31 mm, waardoor elke oorhanger een speels en modern karakter krijgt. In het midden staat een edelsteen centraal die het ontwerp een natuurlijke en verfijnde uitstraling geeft.
De oorbellen zijn verkrijgbaar in drie verschillende steensoorten, elk met een eigen kleur en karakter. Door het gebruik van natuurlijke edelstenen kan de kleur en tekening per steen licht variëren, waardoor ieder paar oorbellen uniek is. Dit geeft de sieraden een authentieke en bijzondere uitstraling.
Met hun opvallende vorm en natuurlijke materialen zijn de Kosmic by Melano Shaped Gem oorbellen perfect voor wie houdt van sieraden met een artistiek en eigentijds karakter. Ze geven iedere outfit een stijlvol en bijzonder accent.
Filter "*SALE* Kosmic oorbellen shaped gem" op onderstaande filters
-
Prijs
- € 40,00 en meer (3)
-
Kosmic by Melano oorbellen shaped gem bronzite
Normale prijs: € 88,00
€ 44,00
-
Kosmic by Melano oorbellen shaped gem purple crazy agate
Normale prijs: € 88,00
€ 44,00
-
Kosmic by Melano oorbellen shaped gem afghan jade
Normale prijs: € 88,00
€ 44,00





